دیدار فلاح رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه جباری امام جمعه و دکتر علی بیگی مدیر آموزش و پرورش با بیت آیت الله کوهستانمی ( ره )
این دیدار در راستای برگزاری همایش ملی آیت الله کوهستانی ( ره ) انجام شد . در ابتدای این دیدار حجت الاسلام جباری مام جمعه شهرستان بهشهر در خصوص نقش و جایگاه آیت الله کوهستانی ( ره ) در پرورش علما و حوزه های علمیه مطالبی بیان داشت و گفت : آیت الله کوهستانی ( ره ) با مشی عملی خود الگویی تمام عیار برای جامعه است و بیت ایشان خصوصا آیت الله آقا شیخ اسماعیل کوهستانی ( ره ) هم در این مسیر بسیار دقیق بودند. وی در ادامه با بیان اهمیت همایش ملی آیت الله کوهستانی ( ره ) افزود : ضرورت دارد بیت آقا به ویژه حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم کوهستانی در همایش نقش اساسی داشته باشند تا این رخداد بزرگ به لطف خدا و حضور شخصیت های برجسته و مراجع و علما به نحو شایسته برگزار گردد.
سپس آقای فلاح گزارشی از مراحل و اقدامات انجام شده بیان کرد و گفت : اطلاع رسانی , ایجاد سایت همایش , خوشنویسی جملات قصار آیت الله , تشکیل کمیته های مختلف , هماهنگی با استانداری , وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی , انجمن مفاخر استان و کشور و سازمان سینمایی برای ساخت مستند فاخر حضرت آیت الله کوهستانی ( ره ) انجان شد و دیدارهایی با علمای منطقه در حال انجام است.
در ادامه حضرت آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در ارتباط تلفنی با تاکید بر نقش بیت در این همایش فرمودند : همایش آیت الله کوهستانی ( ره ) باید در گستره ملی برگزار شود و شخص حجت الاسلام عبدالکریم کوهستانی هم باید به عنوان متولی این همایش حضور داشته باشند.

منوی کاربری

تاریخهای مهم

ارسال چکیده مقاله :
1400/02/30

ارسال مقاله کامل:
1400/05/30

اعلام نتایج:
1400/8/30

برگزاری همایش :
1400/10/30